Author: W***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ordered many of these now, brilliant, so much better than I pad or Amazon tablet
Color: Blue
Price: 1 208kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25081393943636989 |
Brand Name: Teclast
Quality: 4283131 people said the quality is very good!
Author: W***y
Date:
Review: ordered many of these now, brilliant, so much better than I pad or Amazon tablet
Color: Blue
Author: J***!
Date:
Review: doesnt function properly, lags, slow and cuts out after every 5 minutes
Color: Blue
Author: t***3
Date:
Review: goooooooooooooooooooood
Color: Blue
Author: b***6
Date:
Review: النوعية منيحة بالنسبة لسعرو
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.