Author: E***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Just as described, I love it!
Color: Purple
Size: one-size
Price: 97kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| Height | 20 cm |
| Length | 20 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2410149858383137 |
Author: E***n
Date:
Review: Just as described, I love it!
Color: Purple
Size: one-size
Author: b***d
Date:
Review: Super soft and great
Color: Purple
Size: one-size
Author: d***e
Date:
Review: Love this so much as a makeup bag
Color: Purple
Size: one-size
Author: a***h
Date:
Review: great really happy with order
Color: Purple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.