Author: N***a
Date:
Review: This is insaneee I love it
Color: Sugar
Size: one-size
Price: 69kr
Looking for Blossom, Bubbles, and Buttercup-inspired blinding shine? Our Power-Noia Shimmer Sticks pack a punch! Featuring a water-based formula, these shimmer sticks have a cool watery feel when applied to the skin. Use them as a shimmery highlighter or glittery eyeshadow to make your look POP!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Spice |
| Finish | Radiant |
| Texture | Cream |
| Height | 11.05 cm |
| Length | 3.3 cm |
| Net Weight | 3 g |
| Width | 2.7 cm |
| SKU | sb2407171212150629 |
Author: N***a
Date:
Review: This is insaneee I love it
Color: Sugar
Size: one-size
Author: i***k
Date:
Review: Shiny and cute, great feeling to wear
Color: Everything Nice
Size: one-size
Author: m***l
Date:
Review: so cool, very smooth. I will definitely buy other two from this collection!🔥🔥🔥
Color: Spice
Size: one-size
Author: n***7
Date:
Review: Love it so so much! Interesting shade!
Color: Spice
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.