Author: 3***8
Date:
Review: Looks good the skin of a killer bella
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 59kr
Glow like you've just stepped into the sunlight as a vampire. Our Vamp Skin Liquid Highlighter is your secret weapon for that soft, alluring radiance. With a silky, moisture-rich texture and ultra-fine pearlescent finish, it glides on like a dream and blends like one too. The dropper design means zero mess and all control for a luminous glow that's all your own. Whether you're going for a soft shimmer or a full-on immortal glow, this highlighter makes your skin tell a radiant story.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Multicolor |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Liquid |
| Height | 11 cm |
| Length | 3.2 cm |
| Net Weight | 12.8 g |
| Width | 3.2 cm |
| SKU | sb25072869934686161 |
Author: 3***8
Date:
Review: Looks good the skin of a killer bella
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: A***x
Date:
Review: I like it, good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: C***e
Date:
Review: Amazing product! Love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: v***v
Date:
Review: amazing as a gift hoa hoa
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.