Price: 12 257kr
| Material | Glass |
| Resolution | 1080P |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 23.8" |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | 24" to 26" |
| Connectivity Technology | VGA |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se251226165283446647064 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: Lenovo is a global technology company founded in China with operations in 180 markets. Focusing on global development, Lenovo has established a diverse corporate culture and operating model in the industry, serving more than 1 billion users around the world. As a trusted global leader in the tech industry, Lenovo helps customers grasp tomorrow's technology and change today's world.
Quality: 2948029 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.