Author: 4***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good 👍
Color: SGray
Price: 1 175kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Heat Tolerence | 80 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 175 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 40.64 cm |
| SKU | sb2406153285292494 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5593813 people said the quality is very good!
Author: 4***7
Date:
Review: very good 👍
Color: SGray
Author: o***4
Date:
Review: it's soooo goood love it smm worth it pls like I'm broke so I can buy more for me nd my mom!
Color: SGray
Author: e***7
Date:
Review: Wow I really love it 🥰
Color: SGray
Author: k***4
Date:
Review: I love it so much thank you
Color: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.