Author: l***n
Date:
Review: Amazing colour and so soft
Color: Burgundy
Price: 1 965kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Burgundy & Reddish |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99JC |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Body Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 215 g |
| Crown | 54.15 cm |
| Length | 55.88 cm |
| SKU | sb2302080001980977 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 1267666 people said the quality is very good!
Author: l***n
Date:
Review: Amazing colour and so soft
Color: Burgundy
Author: a***2
Date:
Review: So in love with this wig you would never tell !!
Color: S99JC
Author: A***t
Date:
Review: Second time ordering this and just ordered a third the quality for the price is incredible I highly recommend this wig I get so many compliments and people not even realising it is a wig
Color: S99JC
Author: A***t
Date:
Review: My favourite
Color: S99JC
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.