Author: a***a
Date:
Review: Good quality product
Color: Multicolor
Price: 63kr
The SHEGLAM Trio Hero Face Palette is your ultimate 3-in-1 beauty essential, featuring a highlighter, contour, and bronzer all in one sleek compact. The pearlescent highlighter delivers a natural, water-glow finish, while the contour and bronzer's pressed powder textures offer a flawless matte look. Perfect for achieving a radiant, sculpted complexion with minimal effort, this palette has everything you need for an effortlessly dimensional face.
| Color | Multicolor |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Cream |
| Length | 10.1 cm |
| Width | 1.7 cm |
| Height | 6.1 cm |
| Net Weight | 10 g |
| SKU | sb25082624641644740 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 8484817 people said the quality is very good!
Author: a***a
Date:
Review: Good quality product
Color: Multicolor
Author: o***s
Date:
Review: nice colour and quality
Color: Multicolor
Author: a***.
Date:
Review: 😍😍😍😍😍🎁😍😍😍😍😍😍
Color: Multicolor
Author: 4***6
Date:
Review: Not tried this yet. Lovely packaging and appears true to image
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.