Price: 560kr
Fushion Glue Nail Hair Extension 30g/Pack U-Tip Human Hair Extension 50 Stand Remy Straight Hair Extension Invisible and affordable
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | P4-27 |
| Type | Salon-Pro Hair |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 30 g |
| Length | 17 cm |
| Width | 14 cm |
| Diameter | 2 cm |
| SKU | sb260316155353062501057 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.