Author: e***9
Date:
Review: Very good product. Great quality. Happy with it.
Color: Black
Size: 1m
Price: 20kr
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 12W |
| SKU | sw25062660222783633 |
Brand Name: EAGET
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/EAGET-sc-0141748356.html
Quality: 2054643 people said the quality is very good!
Author: e***9
Date:
Review: Very good product. Great quality. Happy with it.
Color: Black
Size: 1m
Author: S***a
Date:
Review: very satisfied with the Usb charging cable ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Black
Size: 1m
Author: f***s
Date:
Review: Good quality cable and great price!!
Color: Black
Size: 2m
Author: m***a
Date:
Review: It’s great I love it a lot
Color: Black
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.