Author: r***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good Quality nice
Color: Light Grey
Size: 2m
Price: 18kr
Original Price: 24kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Light Grey |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25050620036880659 |
Author: r***7
Date:
Review: Very good Quality nice
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: l***.
Date:
Review: great just like real ipjone cable!
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: c***1
Date:
Review: Works perfect
Color: Light Grey
Size: 2m
Author: c***1
Date:
Review: Works perfect
Color: Light Grey
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.