Author: p***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and fast delivery
Color: White
Size: 1m
Price: 23kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | White |
| Interface | Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2407024424255015 |
Author: p***b
Date:
Review: Good quality and fast delivery
Color: White
Size: 1m
Author: k***e
Date:
Review: Very good,good quality
Color: White
Size: 2m
Author: m***1
Date:
Review: I highly recommend it.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: White
Size: 2m
Author: a***c
Date:
Review: Nice, very good for that price....
Color: White
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.