Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works perfect and charges my ipad fast
Color: White
Size: 2m/2 Pieces
Price: 14kr
Original Price: 18kr
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se25032484271178244 |
Author: p***a
Date:
Review: works perfect and charges my ipad fast
Color: White
Size: 2m/2 Pieces
Author: y***1
Date:
Review: Good quality
Color: White
Size: 1m/2 Pieces
Author: l***8
Date:
Review: Simple charger haven’t tested
Color: White
Size: 2m/1 Piece
Author: m***2
Date:
Review: These are great value for money and as I am terrible with charging leads it’s easier and cheaper to get them from Shein !
Color: White
Size: 2m/3 Pieces
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.