Author: 4***0
Date:
Review: Super ,exactly to the picture
Color: White
Price: 146kr
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Length | 21.8 cm |
| Width | 12.3 cm |
| Height | 5.3 cm |
| Diameter | 12.3 cm |
| Circumference | 21.8 cm |
| SKU | sb251122744882331407 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 4830762 people said the quality is very good!
Author: 4***0
Date:
Review: Super ,exactly to the picture
Color: White
Author: m***s
Date:
Review: It’s very good tho I haven’t used it but it exactly in the picture
Color: White
Author: l***6
Date:
Review: Very useful..it doesn’t take long to sterilise my equipment…it’s super simple to use
Color: White
Author: x***a
Date:
Review: Not tried yet, but same as pictures
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.