Author: k***y
Date:
Review: super sturdy and good quality!! and has a normal and a zoom mirror
Color: Multicolor
Price: 24kr
| Material | Glass |
| Pattern Type | Letter |
| Color | Multicolor |
| Style | Y2K |
| Type | Portable Mirror |
| Shapepattern | Square |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| SKU | sb2409045084826351 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 2867593 people said the quality is very good!
Author: k***y
Date:
Review: super sturdy and good quality!! and has a normal and a zoom mirror
Color: Multicolor
Author: p***a
Date:
Review: Lindooo
Color: Multicolor
Author: V***l
Date:
Review: just like the photo very cute
Color: Multicolor
Author: m***e
Date:
Review: Very good quality and looks amazing
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.