Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: conforme a la description
Color: Space Gray
Price: 3 741kr
Original Price: 4 049kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Space Gray |
| Screen Size | 10.2" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25081092130969288 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3330321 people said the quality is very good!
Author: m***3
Date:
Review: conforme a la description
Color: Space Gray
Author: d***e
Date:
Review: Trop bien un vrai pas androïde
Color: Space Gray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.