Price: 4 894kr
| Charger | Inkluderar inte en laddare |
| Material | Aluminum Alloy |
| Features | None |
| Condition | Used - Good |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Color | Black |
| Brand | Lenovo |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Family | Other |
| CPU Generation | Other |
| GPU Brand | Intel |
| GPU Model | Other |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 |
| Laptop Type | Ultrathin Laptops |
| GPU Memory | 16GB |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | DDR4 |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260119150748180320740 |
Brand Name: Lenovo
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Lenovo-sc-014138194.html
About: Lenovo är ett globalt teknikföretag grundat i Kina med verksamhet på 180 marknader. Med fokus på global utveckling har Lenovo etablerat en mångsidig företagskultur och verksamhetsmodell i branschen, och betjänar mer än 1 miljard användare runt om i världen. Som en pålitlig global ledare inom teknikindustrin hjälper Lenovo kunder att förstå morgondagens teknik och förändra dagens värld.
Quality: 6488663 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.