Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Feels like im a fish, love it tho🐟🐟
Color: Pink
Size: one-size
Price: 25kr
Original Price: 33kr
| Material | Polyamide |
| Composition | 80% Polyamide |
| Color | Black |
| Type | Face Bandage |
| Length | 9 cm |
| Width | 1 cm |
| Height | 63 cm |
| SKU | sb25030553545863439 |
Author: c***a
Date:
Review: Feels like im a fish, love it tho🐟🐟
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***a
Date:
Review: So good it made my jawline more defined
Color: Pink
Size: one-size
Author: 2***3
Date:
Review: I am in love with the quality of this item!!! It's so good and it's the same like the picture!!! 😍😍😍 I 100% RECOMMENDED!!!
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***a
Date:
Review: exactly as described, easy to use
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.