Author: a***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it! Thank you very much
Color: Multicolor
Size: Black-3.5mm Jack
Price: 59kr
| Material | ABS |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Multicolor |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25041455202594940 |
Author: a***y
Date:
Review: Love it! Thank you very much
Color: Multicolor
Size: Black-3.5mm Jack
Author: k***a
Date:
Review: very good quality I love it
Color: Multicolor
Size: Blue-3.5mm Jack
Author: a***y
Date:
Review: Love it! Thank you very much
Color: Multicolor
Size: Blue-3.5mm Jack
Author: a***7
Date:
Review: I love it it’s gorgeous
Color: Multicolor
Size: Black-3.5mm Jack
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.