Author: n***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: itc well packd im gona tray latter
Color: Black
Size: one-size
Price: 94kr
| Material | ABS |
| Interface | USB |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Benefits | Thickening |
| Charger Certification | ROHS |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 5.7 cm |
| Height | 1.7 cm |
| Voltage | 0 V |
| SKU | sb2405239292530222 |
Brand Name: VGR
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/VGR-sc-0141754221.html
Quality: 1481419 people said the quality is very good!
Author: n***c
Date:
Review: itc well packd im gona tray latter
Color: Black
Size: one-size
Author: f***i
Date:
Review: very gooooood quality
Color: Black
Size: one-size
Author: 3***9
Date:
Review: It was so perfect ! Very nice
Color: Black
Size: one-size
Author: h***8
Date:
Review: The product quality is fantastic
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.