Author: f***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: No keyboard and pen. Others remain intact.
Color: Grey
Price: 1 887kr
Original Price: 2 257kr
| Charger | Include a charger |
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25092633463947812 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 8540092 people said the quality is very good!
Author: f***e
Date:
Review: No keyboard and pen. Others remain intact.
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.