Price: 2 649kr
S25 Ultra Android 14 Smartphone - Dual SIM Unlocked | 12GB RAM + 512GB ROM, 6.8 Display, 50MP Pro Camera, 5000mAh All-Day Power Includes: S Pen Stylus, USB-C Cable, phone Case, headphone. Perfect for Travel, Students & Daily Use – Top Gift for Halloween , Christmas, Birthdays!
| Color | Black |
| Screen Size | 6.8" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25091928171203232 |
Brand Name: W&O
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/WO-sc-0142755857.html
Quality: 140973 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.