Author: S***3
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: No nfc
Color: Orange
Price: 1 620kr
| Charger | Not include a charger |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Blackview |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Standard |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw260116150840614132826 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 2375176 people said the quality is very good!
Author: S***3
Date:
Review: No nfc
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.