Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Better than i expected
Color: Orange
Price: 130kr
Original Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2212178721066967 |
Author: a***0
Date:
Review: Better than i expected
Color: Orange
Author: x***e
Date:
Review: beautiful i love it would buy again
Color: Orange
Author: c***3
Date:
Review: ONE OF THE BEST ITEMS EVER, YOU CAN ACTUALLY STRAIGHT IT i did cut and style it for halloween
Color: Orange
Author: K***n
Date:
Review: Fem childe supremacy 🗣️🗣️🗣️
Color: Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.