Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good headphones.
Color: White
Price: 26kr
| Material | TPE |
| Color | White |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Button Control |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Smartphone |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se25090576638717001 |
Author: j***1
Date:
Review: Good headphones.
Color: White
Author: n***7
Date:
Review: It fulfills its function. Good quality.
Color: White
Author: c***3
Date:
Review: Superrrrr superrr super
Color: White
Author: j***h
Date:
Review: they came in 2 hahaha so so happy
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.