Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice wig it's lovely (picture not of product)
Color: Natural Black
Price: 188kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 82 g |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb25102126678970808 |
Author: a***4
Date:
Review: very nice wig it's lovely (picture not of product)
Color: Natural Black
Author: m***o
Date:
Review: very satisfying to me and find out
Color: Natural Black
Author: k***1
Date:
Review: not suitable
Color: Natural Black
Author: l***u
Date:
Review: Parrucca carina, sembrerebbe sia di capelli veri. Peccato che mi stia grande di misura.
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.