Author: b***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: can't wait to rock this. lovely
Color: Burgundy
Price: 120kr
Original Price: 125kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 57.5 cm |
| SKU | sb2411125907070431 |
Author: b***7
Date:
Review: can't wait to rock this. lovely
Color: Burgundy
Author: o***8
Date:
Review: vverybeautiful 🤩🥰😍
Color: Burgundy
Author: e***a
Date:
Review: Very good product. Am super excited and happy with what I saw. Product is very true to size, Product is true to quality Colour of product is stunning
Color: Burgundy
Author: l***1
Date:
Review: fast delivery quality good true to size. I recommend
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.