Author: e***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: All perfect, thank you. This hair is pretty good, I'm realy happy.
Color: Brown
Price: 103kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 130 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2405271517133789 |
Author: e***1
Date:
Review: All perfect, thank you. This hair is pretty good, I'm realy happy.
Color: Brown
Author: m***a
Date:
Review: Love this wig. Nice colour aswell
Color: Brown
Author: k***0
Date:
Review: mrcccccc bcppp super je l’aime ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Color: Brown
Author: l***5
Date:
Review: Such good quality!! Really good value for the price
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.