Author: o***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: received please go for it is so nice fit so well.
Color: Multicolor
Price: 109kr
Original Price: 145kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2306102361331502 |
Author: o***y
Date:
Review: received please go for it is so nice fit so well.
Color: Multicolor
Author: b***6
Date:
Review: Very nice and beautiful wig
Color: Multicolor
Author: g***u
Date:
Review: Very good and comfortable
Color: Multicolor
Author: j***6
Date:
Review: good wig ,I. love it.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.