Author: s***9
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Lovely colour, will need a little heat to get the sme style has the photo. Not for me but hoping mumxwill like it, fingers crossed.
Color: SGray
Price: 210kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 16 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb251226103796820273978 |
Author: s***9
Date:
Review: Lovely colour, will need a little heat to get the sme style has the photo. Not for me but hoping mumxwill like it, fingers crossed.
Color: SGray
Author: b***n
Date:
Review: Doesn't look anything like the photo
Color: SGray
Author: m***4
Date:
Review: This was awful
Color: SGray
Author: p***a
Date:
Review: Veramente bella, morbida e molto adatta alla mia carnagione. Il colore è molto bello ed è più grigio.
Color: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.