Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mi è piaciuto moltissimo, è bello e veste la taglia
Color: Black
Price: 117kr
Original Price: 156kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2209237116011429 |
Author: s***0
Date:
Review: Mi è piaciuto moltissimo, è bello e veste la taglia
Color: Black
Author: v***8
Date:
Review: it's really nice for the price! Definitely recommend!
Color: Black
Author: j***h
Date:
Review: Fantastic product, good value for money, really pleased. 😁
Color: Black
Author: l***l
Date:
Review: It was very soft and didnt immediately get tangled, so its good! (Please like im poor xd)
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.