Author: s***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: like it, looks natural
Color: Brown
Price: 114kr
Original Price: 115kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2412185509182283 |
Author: s***t
Date:
Review: like it, looks natural
Color: Brown
Author: f***i
Date:
Review: Amazing quality for the price
Color: Brown
Author: a***a
Date:
Review: Looks nicer in picture
Color: Brown
Author: S***7
Date:
Review: Not good quality but its ok
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.