Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Todo bien llega como lo comprado
Color: Multicolor
Size: Nine-wheel Abdominal Massager
Price: 80kr
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Length | 38 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| SKU | sb260309105170957315974 |
Author: a***5
Date:
Review: Todo bien llega como lo comprado
Color: Multicolor
Size: Nine-wheel Abdominal Massager
Author: v***a
Date:
Review: Pone que es un juego de piezas y trae solamente el rodillo me siento totalmente engañado
Color: Multicolor
Size: Nine-wheel Abdominal Massager
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.