Author: H***1
Date:
Review: it's a good mobile with 8gb Ram and it has big screen people like struggling to read. Also shien provided good service in delivering this phone so quick. Highly recommend buying phone from here.
Color: Black
Price: 1 692kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G88 |
| SKU | sw2401114317575179 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 3262678 people said the quality is very good!
Author: H***1
Date:
Review: it's a good mobile with 8gb Ram and it has big screen people like struggling to read. Also shien provided good service in delivering this phone so quick. Highly recommend buying phone from here.
Color: Black
Author: z***h
Date:
Review: good mobile with good price
Color: Blue
Author: b***5
Date:
Review: verrrrry gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooood
Color: Black
Author: 4***3
Date:
Review: very good , I recommend
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.