Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love it
Color: Black | 1 photo(s)
Price: 782kr
| Color | Black |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco C61 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.71" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G36 |
| SKU | sw25051355874370077 |
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love it
Color: Black | 1 photo(s)
Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this phone
Color: Black
Author: 3***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good phone I recommend it my daughter use it a lot and she play games talk to her friend and listen to music using it
Color: Black | 1 photo(s)
Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
Color: Black