Author: a***0
Date:
Review: Wow wow wow it's all I can say. better than a lot of expensive tabs out there. battery life is good, smooth processing, volume good, speed good. I definitely recommend this product to you all. LOVE IT.
Color: Black
Price: 1 175kr
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2401162222261111 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 6140385 people said the quality is very good!
Author: a***0
Date:
Review: Wow wow wow it's all I can say. better than a lot of expensive tabs out there. battery life is good, smooth processing, volume good, speed good. I definitely recommend this product to you all. LOVE IT.
Color: Black
Author: G***a
Date:
Review: Very good quality l like it
Color: Black
Author: v***s
Date:
Review: wow, what can I say, it is truly amazing product, highly recommended, it is fast, very easy to set up, keyboard and mouse are amazing and very easy to connect, nice cameras, , excellent and comfortbale interactive pen, very large battery capacity, it runs for a very long time, it feels like a laptop, it is truly amazing, just perfect, videos, youtube etc. run amazing, the speakers are perfect and can be loud if you want them, it also has a protective screen to install to prevent scratches, it looks, feels and runs way more expensive for what it costs, oh also it came in a very nice and protective packaging without any box scratches etc, so dont worry the screen will not come scratched or damaged,, make yourselves a favour and buy this tablet, don't listen to the negative comments. congratulations to the seller!
Color: Black
Author: 4***6
Date:
Review: love this one I win from money tree game
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.