Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: same as pictures good
Color: Gold
Price: 1 103kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25101054496433384 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 7675723 people said the quality is very good!
Author: s***a
Date:
Review: same as pictures good
Color: Gold
Author: j***8
Date:
Review: looks very good and nice
Color: Gold
Author: b***4
Date:
Review: Good quality phone. I’m satisfied
Color: Black
Author: b***4
Date:
Review: Such a lovely phone. It works well and I’m so glad
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.