Author: M***g
Date:
Review: Very nice as expected and looks real
Color: Multicolor
Price: 157kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 115 g |
| Length | 37 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303091001359109 |
Author: M***g
Date:
Review: Very nice as expected and looks real
Color: Multicolor
Author: g***i
Date:
Review: Perfect
Color: Multicolor
Author: w***n
Date:
Review: Me encanta. Es súper suave y viene con bastante pelo. Play me slow I push up on this funk and give me miracles (let ya body know) Make it known How we left and right is something we control (you already know) You know that all night long we rock to this Screaming, I testify this lovin' All night long we flock to this Screaming, I testify that we'll survive the test of time They can't deny our love They can't divide us, we'll survive the test of time I promise I'll be right here Standing next to you Standing in the fire next to you, oh You know it's deeper than the rain It's deeper than the pain When it's deep like DNA Something they can't take away, ay Take-take-take-take-take-take off Standing next to you Standing next to you (you) Standing next to you !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Color: Multicolor
Author: p***4
Date:
Review: I've been trying to change (Oh-oh) Trying to find somebody to love me Oh-no, but I end up in the same damn place again Hoping that I could be different, but I'd be blind to pretend I wish that I was perfect (Just like you) But I'm an alien
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.