Author: d***8
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Muy bonita
Color: Black
Price: 175kr
Original Price: 183kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb260218132569385253310 |
Author: d***8
Date:
Review: Muy bonita
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.