Author: L***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute! looks exactly like product image. also very soft!
Color: Gold
Price: 177kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 295 g |
| Length | 68 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2211282828162020 |
Author: L***t
Date:
Review: very cute! looks exactly like product image. also very soft!
Color: Gold
Author: l***i
Date:
Review: OMG im in LOVE it looks so real ???? i feel like pattie boyd i love it so much
Color: Gold
Author: h***1
Date:
Review: Lookes gorgeous acctually
Color: Gold
Author: h***r
Date:
Review: j'aime beaucoup treès jolie
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.