Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cute amazing for cosplays
Color: Brown
Price: 176kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 215 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25100987721194374 |
Author: s***h
Date:
Review: so cute amazing for cosplays
Color: Brown
Author: d***i
Date:
Review: looks good but the middle part is weird and it's a bit too small on the head, also no bangs the front pieces r too long its soft and i like the color tho
Color: Black
Author: a***8
Date:
Review: تحفه تحفه تحفه تحفه تحفه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.