Author: y***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pretty wig expect i barely see any reviews about it
Color: Black
Price: 166kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304273490244251 |
Author: y***5
Date:
Review: pretty wig expect i barely see any reviews about it
Color: Black
Author: s***n
Date:
Review: perruque horrible je ne vous la recommande pas du tout,elle perd ses cheveux facilement et en plus de ça la frange est affreuse
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.