Author: d***7
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Awful fit and I've never had a wig that sheds so much. Wouldn't waste any money on this wig. The cap size is very small.
Color: Black
Price: 169kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 225 g |
| Length | 62 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb260311100000064944328 |
Author: d***7
Date:
Review: Awful fit and I've never had a wig that sheds so much. Wouldn't waste any money on this wig. The cap size is very small.
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.