Author: V***m
Date:
Review: It's not very realistic, but it looked better after using baby powder to dull the shine. I think it looks gorgeous in photos
Color: Multicolor
Price: 178kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 62 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2305305272959458 |
Author: V***m
Date:
Review: It's not very realistic, but it looked better after using baby powder to dull the shine. I think it looks gorgeous in photos
Color: Multicolor
Author: m***5
Date:
Review: Looks as pictured, i am happy with this wig, i like the colours had to cut bangs (:
Color: Multicolor
Author: r***7
Date:
Review: Love the Wig. I will order more in the Future.Greetings from Germany ❤️
Color: Multicolor
Author: 4***2
Date:
Review: peruka bardzo ladna i realistyczna taka jak na zdjeciach
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.