Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cute cute
Color: Pink
Price: 177kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 265 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Author: y***o
Date:
Review: cute cute
Color: Pink
Author: m***k
Date:
Review: Loved it, very good quality and looks legit. Got so many compliments , initially bought it for a birthday party but since I like it a lot I’m gonna be definitely use it more often ❤️❤️❤️ please like
Color: Pink
Author: h***x
Date:
Review: Absolutely adorable and have nice material and quality
Color: Pink
Author: l***d
Date:
Review: they look great!! can't wait to use them!
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.