Author: E***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it so much! It takes heat very well
Color: Multicolor
Price: 201kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: E***n
Date:
Review: Love it so much! It takes heat very well
Color: Multicolor
Author: a***e
Date:
Review: Awesome quality no complaints
Color: Multicolor
Author: p***r
Date:
Review: i looove it just like the photo, very realistic 🤍 especially when you style it yourself
Color: Multicolor
Author: m***e
Date:
Review: Very cute and comfortable as well :3
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.