Author: a***s
Date:
Review: Needed to trim it to fit my face, but otherwise happy with this wig purchase.
Color: Multicolor
Price: 180kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2408058438126386 |
Author: a***s
Date:
Review: Needed to trim it to fit my face, but otherwise happy with this wig purchase.
Color: Multicolor
Author: m***9
Date:
Review: Perfecttt!!!! Looks so good and nice feel to it.
Color: Multicolor
Author: c***k
Date:
Review: Gorgeous wig!! It's very good quality, the texture is realistic and feels nice to the touch. Note that I didn't wash it get on these pics, and only brushed it lightly, so it could look even better with some care taken to it
Color: Multicolor
Author: h***i
Date:
Review: easy installation and comfy wear
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.