Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product thank you for your help
Color: Brown
Price: 203kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 320 g |
| Length | 73 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25021250419725750 |
Author: l***8
Date:
Review: Great product thank you for your help
Color: Brown
Author: a***t
Date:
Review: Love love love! Really nice and soft.
Color: Brown
Author: a***3
Date:
Review: Very nice love it like I am poor please🩷🩷🩷🩷
Color: Brown
Author: a***l
Date:
Review: definitely recommend lovely colour and fit
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.