Author: J***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality with great price
Color: Rust Brown
Price: 183kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25042453933539252 |
Author: J***y
Date:
Review: Great quality with great price
Color: Rust Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.