Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super cute wig, sits comfortably on my head
Color: Coral Pink
Price: 199kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406123572693923 |
Author: e***3
Date:
Review: super cute wig, sits comfortably on my head
Color: Coral Pink
Author: S***h
Date:
Review: love the color, easy to put on top
Color: Coral Pink
Author: a***s
Date:
Review: Love this wig it's amazing quality
Color: Coral Pink
Author: 3***k
Date:
Review: i LOVE IT, it just looks so good, the color is perfect and lenght too
Color: Coral Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.